ClouD - Facebook Zadzwoń do nas! 503 180 213 tłumaczenia
Usługi szkoleniowe
dla biznesu
 
...maksymalne
wykorzystanie możliwości...
SZKOLENIA
Motywacja motywacja Od motywacji zależy to, czy mamy szansę na sukces. Co zrobić by być zmotywowanym, aby motywacja nie okazała się «słomianym zapałem»?
więcej
Komunikacja komunikacja Jak umiejętnie stawiać pytania? Jak asertywnie się komunikować? Na te pytania (i inne, nie zadane) proponuję odnaleźć odpowiedzi podczas zajęć z zakresu komunikacji.
więcej
Praca w zespole praca w zespole Bo do tanga trzeba dwojga. Sukces jest najczęściej efektem pracy zespołu. Bez efektywnego współdziałania zespołu nie byłby gwiazd sportu, showbiznesu.
więcej
Sprzedaż sprzedaż i negocjacje Procesy sprzedażowe łączą się wieloma aspektami - pozyskiwanie klienta i jego obsługa, budowanie relacji biznesowych
więcej
Negocjacje szkolenia na zamówienie Dynamicznie rozwijające się otoczenie biznesowe stawia coraz to nowsze wyzwania. Nasze umiejętności osobiste, jak i zespołowe wymagają ciągłego rozwoju.
więcej
Redukcja stresu redukcja stresu Stres jest nieodłącznym czynnikiem towarzyszącym nam w życiu. Do pewnego poziomu działa mobilizująco, po przekroczeniu określonego progu działa destruktywnie.
więcej
Klaudia Skonieczna
Przez ponad 20 lat związana byłam z branżą informatyczną. Realizowałam projekty oparte na różnych technologiach dla firm przemysłowych, usługowych, instytucji publicznych oraz uczelni wyższych. Moją domeną była sprzedaż i koordynacja. Posiadam doświadczenie w obszarze rozwiązań dedykowanych dla HR, w zakresie zarówno „twardym”, jak i „miękkim”. Tematyka miękkiego HR, w tym onboarding, rozwój, szkolenia stały się inspiracją do wejścia na ścieżkę trenerską. Prowadzę wykłady w szkole wyższej. Jestem trenerem, coachem, instruktorem Jogi Śmiechu. Fascynuje mnie wykorzystanie technik wizualnych w niemal każdej aktywności zawodowej — stąd chętnie stosuję i uczę flipowania.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego oraz Kolegium Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończyłam Szkołę Trenera Biznesu oraz Szkołę Coachingu Akademii SET. Obecnie uczestniczę w certyfikacji Standardu HRD BP Stowarzyszenia PSTD (Polish Society for Traning&Development).

Studia filologiczne w zakresie języka rosyjskiego uzupełniłam o kurs tłumacza pisemnego i ustnego w Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych. Prowadzę zajęcia w języku polskim i rosyjskim.

Prywatnie jestem mamą studentki weterynarii, z którą łączą mnie nie tylko więzy krwi, ale również zamiłowanie do zwierząt. Wolny czas lubię spędzać blisko
Szkolenia w języku rosyjskim TŁUMACZENIA

Posiadam przygotowanie w zakresie językowym i tłumaczeniowym, poparte kilkuletnim zamieszkaniem w stolicy Rosji — Moskwie. Specjalizuję się w zakresie tłumaczeń handlowych i technicznicznych. 
Clou-D
Klaudia Skonieczna
503 180 213     kontakt@clou-d.pl
NIP 9541142029    REGON 366772348