ClouD - Facebook Zadzwoń do nas! 503 180 213 tłumaczenia
Usługi szkoleniowe
dla biznesu
 
...maksymalne
wykorzystanie możliwości...

Redukcja stresu


Stres jest nieodłącznym czynnikiem towarzyszącym nam w życiu. Do pewnego poziomu działa mobilizująco, po przekroczeniu określonego progu działa destruktywnie. W ramach sposobów radzenia sobie ze stresem oferuję m.in. zajęcia z wykorzystaniem metody Jogi Śmiechu. Joga Śmiechu jest metodą opracowaną przez lekarza medycyny dr Katarii z Indii, stosowaną z powodzeniem w wielu krajach świata od ponad 20 lat. Na polski grunt została zaszczepiona przez Piotra i Anetę Bielskich, prowadzących Fundację Jogin Śmiechu. Metoda ta z powodzeniem stosowana jest w gronie osób bez względu na wiek, rodzaj wykonywanej pracy, cieszy się popularnością podczas szkoleń lub wyjazdów integracyjnych. W 2017 r, w Monachium odbył się I światowy kongres Jogi Śmiechu.
Klaudia Skonieczna
Przez ponad 20 lat związana byłam z branżą informatyczną. Realizowałam projekty oparte na różnych technologiach dla firm przemysłowych, usługowych, instytucji publicznych oraz uczelni wyższych. Moją domeną była sprzedaż i koordynacja. Posiadam doświadczenie w obszarze rozwiązań dedykowanych dla HR, w zakresie zarówno „twardym”, jak i „miękkim”. Tematyka miękkiego HR, w tym onboarding, rozwój, szkolenia stały się inspiracją do wejścia na ścieżkę trenerską. Prowadzę wykłady w szkole wyższej. Jestem trenerem, coachem, instruktorem Jogi Śmiechu. Fascynuje mnie wykorzystanie technik wizualnych w niemal każdej aktywności zawodowej — stąd chętnie stosuję i uczę flipowania.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego oraz Kolegium Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Ukończyłam Szkołę Trenera Biznesu oraz Szkołę Coachingu Akademii SET. Obecnie uczestniczę w certyfikacji Standardu HRD BP Stowarzyszenia PSTD (Polish Society for Traning&Development).

Studia filologiczne w zakresie języka rosyjskiego uzupełniłam o kurs tłumacza pisemnego i ustnego w Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych. Prowadzę zajęcia w języku polskim i rosyjskim.

Prywatnie jestem mamą studentki weterynarii, z którą łączą mnie nie tylko więzy krwi, ale również zamiłowanie do zwierząt. Wolny czas lubię spędzać blisko
Szkolenia w języku rosyjskim TŁUMACZENIA

Posiadam przygotowanie w zakresie językowym i tłumaczeniowym, poparte kilkuletnim zamieszkaniem w stolicy Rosji — Moskwie. Specjalizuję się w zakresie tłumaczeń handlowych i technicznicznych. 
Clou-D
Klaudia Skonieczna
503 180 213     kontakt@clou-d.pl
NIP 9541142029    REGON 366772348